Gratis proeflessen bij sportaanbieders

Onderstaande sportaanbieders bieden tijdens de Apeldoornse Sportweek verschillende lessen en clinics gratis aan!
Voor alle details en deelname aan deze lessen kan er contact worden opgenomen met de desbetreffende sportaanbieder.

Naam Sportaanbieder Sport Wanneer Doelgroep Link naar de sportaanbieder/ e-mail contactpersoon Contactpersoon


Alterno Apeldoorn


Volleybal

Meerder dagen Verschillende doelgroepen

www.alterno-apeldoorn.nl/apeldoornse-sportweek/
voorzitterminicie@alterno-apeldoorn.nl


Ricardo van Emst

Studio Geronimo

Bootcamp op het Zwitsalterrein

Woensdagavond 2 juni 19.30 uur en zondagochtend 6 juni 11.30 uur

Verschillende doelgroepen

Studiogeronimo@outlook.com

Geronimo de Vries

Perfect Pilates Apeldoorn

Pilates

31 mei t/m 6 juni

Verschillende doelgroepen

https://perfectpilatesapeldoorn.nl/

 

RAMS RFC

Rugby Zaterdag 5 juni Verschillende doelgroepen Zie onderstaande flyer/ afbeelding
info@ramsrfc.nl
 
AMHC Hockey Zondag 30 mei en zondag 6 juni Verschillende doelgroepen

https://www.apeldoornsemhc.nl/index.php?page=2716&sid=1

 
Apeldoorn Padel Padel Meerdere dagen Verschillende doelgroepen

https://apeldoornpadel.nl/2021/05/25/apeldoornse-sportweek-maak-kennis-met-padel/

 


Sakura/Surtout


Vechtsport

   


georges.derop@xs4all.nl


Georges Derop


Dio Beemte


Bootcamp

Meerdere dagen Verschillende doelgroepen

https://diobeemte.nl/sportweek-2021/


Saskia en  Joyce


Wensink Dance Masters


Dans

Meerdere dagen Verschillende doelgroepen

https://wensink.eu/sportlessen-bij-wensink/ 
info@wensink.eu


Gerrie Wensink


Dio Beemte

Streetdance voor kids

Meerdere dagen Verschillende doelgroepen


https://diobeemte.nl/sportweek-2021/ 

Saskia en  Joyce

Dio Beemte Total body workout voor volwassen Meerdere dagen Verschillende doelgroepen

https://diobeemte.nl/sportweek-2021/

 

Saskia en  Joyce


Achilles

Handbal    


wedstrijdzaken@ahvachilles.nl


Tineke Beke


Jorg Rouwenhorst

Bootcamp    


jorg@debootcamper.nl

Jorg Rouwenhorst


DNIJ 

Inline skaten Meerdere dagen Verschillende doelgroepen

https://www.dnij.nl/skeeleren/
voorzitter@dnij.nl


Henk Veneman

DNIJ Inline kunstschaatsen Meerdere dagen Verschillende doelgroepen

https://www.dnij.nl/kunstschaatsen/

voorzitter@dnij.nl

Henk Veneman


TV de Maten

Tennis Woensdag 2 juni 15.00 - 16.00 uur Jeugd t/m 18 jaar

www.tvdematen.nl
info@tvdematen.nl


Jos Brekelmans

TV de Maten Tennis Zaterdag 5 juni 10.00 - 12.00 uur Volwassenen www.tvdematen.nl
info@tvdematen.nl
Jos Brekelmans


Tacoya

Fri Fit Walking    


tacoya.apeldoorn.dieren@gmail.com


Frida van der Sluis


Bussloo-Divers

Duikschool    


info@bussloo-divers.nl

Harry


TTV De Veluwe

Tafeltennis

Maandag 31 mei 18.15 uur 

Volwassenen

https://www.ttvdeveluwe.nl/
familie.keizer@planet.nl

Dolf Keizer
TTV De Veluwe Tafeltennis

Donderdag 3 juni  16.45 uur

Jeugd t/m 12 jaar https://www.ttvdeveluwe.nl/
familie.keizer@planet.nl

 

Dolf Keizer

TTV De Veluwe Tafeltennis

Donderdag 3 juni 18.15 uur

Jeugd 13 t/m 18 jaar https://www.ttvdeveluwe.nl/
familie.keizer@planet.nl

 

Dolf Keizer


J.B.V. 't Zwijntje


Jeu des Boulles

   


ferdinandderuiter@gmail.com


Fred de Ruiter


vv Beekbergen

Voetbal Meerdere dagen Verschillende doelgroepen

https://www.vvbeekbergen.nl/155/agenda/
gymbsv@gmail.com


Jamone Wagner


BSV Beekbergen

Omnisport Meerdere dagen Verschillende doelgroepen

https://www.bsv-beekbergen.nl/apeldoornse-sportweek/ 
info@vvbeekbergen.nl


Jamone Wagner


Phoenix

     


info@phoenix-apeldoorn.nl

Anneke Cloet


Circus Apeldoorn

Circus Meerdere dagen Verschillende doelgroepen

https://www.acrodoorn.nl/apeldoornse-sportweek/
info@circusapeldoorn.nl 


Anke en Tjapko


Sakura Budo

Vechtsport    


info@sakura-budo.nl


Sakura Budo


TV Vego

Tennis Zaterdag 5 juni Alle leeftijden

http://www.tvvego.nl/actueel/apeldoornse-sportweek-tennisclinic/
voorzitter@tvvego.nl


Alex Vlessert


Groen Wit'62

Voetbal Meerdere dagen Kinderen en volwassenen

https://www.groenwit.nl/1178/31-mei-t-m-6-juni-apeldoornse-sportweek/
vz_jeugd@groenwit.nl


Marielle Pauli


Squash Apeldoorn


Squash

   


rjkamperman@gmail.com


Rutger Jan Kamperman